Prohlášení o ochraně osobních dat

Osobní údaje, které shromažďujeme od vás, budou záviset na okolnostech sběru a poskytování služeb, a my vás požádáme, abyste záleželi na typu. Chcete-li například koupit naše produkty z našeho webu, jako například jméno, e-mailovou adresu, dodací adresu, fakturační adresu a další relevantní informace pro nákup nákupu.

Pokud žádáme o váš souhlas se zákonem jako o "shromážděných citlivých informacích", předpokládáme, že jste souhlasili s nastavením všech informací, které nám poskytnete v souladu s těmito zásadami, a to proto, že nám to řeknete jinak.

Shromažďujeme informace

Vaše osobní údaje můžeme shromažďovat při prohlížení našich webových stránek nebo máte-li osobní kontakt s námi. Osobní údaje nebudeme shromažďovat bez vašeho souhlasu. Věříme, že po dokončení potřebných polí prostřednictvím těchto webových stránek získáte souhlas s obchodováním.

Naše osobní informace

Obvykle shromažďujeme osobní údaje pro následující účely:

1 Pro usnadnění Vaší návštěvy našich webových stránek, produktů a služeb

2 Abychom vám mohli objednat produkty,

3 Chcete-li vědět, že naše produkty a služby, informace

4 Vyhledejte svůj názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.

Abychom mohli konečně určit, kdo je službou s některými osobními informacemi, které shromažďujeme, je velmi důležité. Další typy osobních údajů, které shromažďujeme, nám pomáhají analyzovat osobu, která využívá naše služby a jejich rozvojové zájmy. To nám pomáhá poskytovat produkty, které uspokojují potřeby uživatelů této webové stránky.

Vaše osobní údaje jsou bezpečné

Budeme pečlivě držet vaše osobní údaje, nebudeme provádět žádné kroky, pronajmout ani převádět. Učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili, že veškeré informace, které máme o vás. Osobní informace mohou být uloženy dva elektrony v našem počítačovém systému. Firewally, hesla, antivirový software a e-mailové filtry ACTO ke všem našim elektronickým ochranám dat.

Změny v tomto prohlášení o ochraně osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů můžeme měnit tím, že upravíme naše obchodní požadavky nebo zákon. Jakékoli změny těchto Zásad ochrany osobních údajů aktualizují naši webovou stránku, takže pravidelně navštěvujte tuto stránku, abyste se ujistili, že máte naše zásady ochrany osobních údajů.

Vyřešit váš problém

Máte-li otázky týkající se shromažďování vašich osobních údajů a použití jakýchkoli dotazů, neváhejte a kontaktujte nás. Vaši žádost nebo stížnost zpracujeme co nejdříve.

zpět